Autostreit
service service-and-repairsservice diagnosisservice brake-serviceservice battery-serviceservice lightsservice exhaust-systemservice extra-servicesservice tire-serviceservice diesel-serviceservice ac-service
Klaus Kristensen

Klaus Kristensen

Værkfører, Servicecenter

Klaus@autostreit.dk

Jonas T. Nielsen

Jonas T. Nielsen

Værkfører, Servicecenter

Jonas@autostreit.dk

Mathias Wodskow

Mathias Wodskow

Autotekniker

John Pedersen

John Pedersen

Automekaniker

 Timm Brausen

Timm Brausen

Automekaniker

Mikkel Hauritz

Mikkel Hauritz

Automekanikerlærling

Martin Stage Rasmussen

Martin Stage Rasmussen

Autoekanikerlæring

Nikolai

Nikolai

Mekanikerlæring

Jonas Eilersen

Jonas Eilersen

Mekanikerlæring

Jesper Mouritzen

Jesper Mouritzen

Værkfører, Skadecenter

jesper@autostreit.dk

Philip

Philip

Værkfører, Skadecenter

philip@autostreit.dk

Michael Poul Holm

Michael Poul Holm

Karosseritekniker

Niklas Jørgensen

Niklas Jørgensen

Karosseritekniker

Michelangelo Lund

Michelangelo Lund

Karosseritekniker-lærling

Brian De La Motte

Brian De La Motte

Karosseritekniker-lærling

Dina Ebert

Dina Ebert

Kontorassistent

Dina@autostreit.dk

Svedlana

Svedlana

Rengøring

Jill Streit

Jill Streit

Administration

Jill@autostreit.dk

Johnny Streit

Johnny Streit

Direktør

Johnny@autostreit.dk

Autostreit – et autoværksted i Bosch Car Service

Vi er et heldækkende autoværksted i Bosch Car Service – den største uafhængige kæde af autoværksteder i verden. Hos os kan du få hjælp til alle former for bilreparationer og service til alle mærker – benzin, diesel og elbiler. Vores veluddannede teknikere kan udføre diagnosticering og kontrol af bilens elektronik med Boschs avancerede testteknik. Vi bruger reservedele til biler i Bosch-garanteret kvalitet. Det betyder, at du får den samme kvalitet som værkstedet for dit bilmærke, og at du kører herfra med intakt nybilsgaranti. Velkommen til Bosch Car Service!